Serdecznie zapraszamy do Restauracji Hotel "Baron" przy ul. Marii Skłodowskiej – Curie 88 w Lubinie.

Restauracja oferuje 5 klimatyzowanych sal bankietowych, zróżnicowanych pod względem wyposażenia, stylizacji i wielkości, idealnych do organizacji wesel, uroczystych bankietów, kameralnych przyjęć, spotkań biznesowych oraz szkoleń. Szef kuchni poleca dania oparte na oryginalnych recepturach, zaczerpniętych z bogactwa kuchni polskiej i europejskiej. Doświadczony i kompetentny personel zapewni Państwu fachową obsługę i wszelką pomoc, niezbędną przy organizacji spotkań i bankietów okolicznościowych. Oferta Weselna w PDF

Sala Bankietowa

Urządzona w bardzo dobrym stylu, duża, przestronna sala. idelana do organizacji bankietów, eventów oraz przeróżnych imprez okolicznościowych.

Sala Bursztynowa

Eleganckie wnętrze, zaprojektowane z myślą o urokliwych, kameralnych przyjęciach w gronie najbliższych. Jasna tonacja kolorów stwarza wyjątkowy nastrój, a wyrafinowane akcenty dopełniają efekt szlachetnego wnętrza.

Sala Bilardowa

Kameralna sala z pełnowymiarowym stołem do gry w bilard. Doskonale nadaje się do organizacji mniej formlanych spotkań. To również wspaniałe miejsce do spotkania po smacznej kolacji i świetnej zabawy w gronie przyjaciół.

Sala Baronowa

Stylowo zachowany wystrój wyróżniają unikatowe detale, podkreślając wyjątkowość oraz niepowtarzalność. Gustowny wystrój dodaje przyjęciu należytej powagi, jednocześnie zapewniając swobodną i przyjazną atmosferę.

Sala Kominkowa

Przytulna, niewielka sala w ciekawej aranżacji. Wyjątkowy nastrój podkreśla kominek. Sala doskonała jest do zorganizowania mniejszych imprez rodzinnych i kameralnych spotkań firmowych, biznesowych.

Godziny otwarcia

Restauracja Hotel Baron ul. Marii Skłodowskiej - Curie 88
Serdecznie zapraszamy!

pn06:00 - 24:00*śniadania 7:00-10:00

wto-pt06:00 - 24:00*śniadania 6:30-10:00

sob06:00 - 24:00*śniadania 7:00-10:00

nd06:00 - 24:00*śniadania 8:00-11:00

* Dla Gości hotelowych śniadanie serwujemy w formie "szwedzkiego stołu".
Zastrzegamy sobie zmianę godzin otwarcia, albo zamknięcia Restauracji w dni świąteczne oraz okołoświąteczne.